אודות ד"ר עילם

moshe elamד"ר משה עילם, יליד ירושלים בשנת 1962. נשוי לרונית ואב לשי, ליהיא ואורי, תושב גבעתיים.

מומחה ברפואת אא"ג וכירורגיה של ראש וצואר משנת 1998. משמש כיום כמנהל המרכז לרפואה יועצת "פינסקר" של שירותי בריאות כללית בראשון לציון וכראש תחום אא"ג של שירותי בריאות כללית במחוז המרכז. ד"ר עילם הוא גם פוסק בועדות לעררים של הביטוח הלאומי.

ד"ר עילם בוגר בית הספר לרפואה על שם "סאקלר" באוניברסיטת תל-אביב ובעל תואר שני בניהול מטעם הפקולטה לניהול על שם "רקאנטי" באוניברסיטת תל-אביב. לד"ר עילם נסיון רב בניהול מרכזים רפואיים גדולים של חטיבת הקהילה של שירותי בריאות כללית. בשנים 2003-2006 שימש כמנהל המרכז הרפואי "לוד-סנטר" (שבאותם ימים כלל רפואת משפחה, רפואת ילדים ורפואה יועצת). משנת 2006 ועד היום משמש כמנהל המרכז לרפואה יועצת "פינסקר" בראשון לציון הכולל את מרבית מחלקות הרפואה היועצת, מכוני רנטגן, גסטרו, פיסיותרפיה ושמיעה וחדר ניתוח. משנת 2006 משמש ד"ר עילם גם כראש תחום אא"ג של שירותי בריאות כללית במחוז מרכז ואחראי מקצועית על כח האדם הרפואי והניהול הרפואי של תחום זה במחוז.

לד"ר עילם מרפאות פרטיות בגבעת-שמואל ובנס-ציונה והוא מנתח בבתי החולים של "אסותא".

ד"ר עילם משרת במילואים בחיל הרפואה. עד סוף שנות ה 90 שירת כרופא בגדוד שריון. עם פירוק הגדוד משרת ד"ר עילם כיו"ר ועדה רפואית וכיועץ לוועדות הרפואיות בתחום אא"ג בלשכת הגיוס בתל-השומר.

ד"ר עילם קיבל מספר תעודות הצטיינות על הישגים ברפואה ובניהול: